Poradna

Nevíte si rady s výběrem nějakého sortimentu z naší nabídky? Případně hledáte odpovědi, které souvisí s používáním našich výrobků? Jste na správném místě.

 

jak vybrat sáňky a bobyJak vybrat dětské sáňky a boby

Co se vám vybaví jako první, když přijde řeč na zimní radovánky? Je to vzpomínka na bezstarostné dětství, kdy jste nedočkavě vyhlíželi první sněhovou nadílku a s partou kamarádů pak nadšeně sjížděli okolní kopce na sáňkách, bobech či na čemkoli, co bylo po ruce, až do úplného vyčerpání?

Určitě ano, protože sáňky jsou jednoznačně symbolem zimy a k dovádění na sněhu tento skvělý vynález zkrátka patří.

Číst dále

 

 

jak vybrat běžecký pás do bytuJak vybrat běžecký pás

Protažené šlachy, zpevněné svaly na nohou, posílené srdce a miliony vyplavených endorfinů navrch. Sice ještě vydýcháváte poslední metry dnešní trasy, ale na rtech už vám hraje spokojený úsměv. Po těle se rozlévá hřejivý pocit. Kilometr v běhu konečně dáváte pod 7 minut.

Škoda jen, že to fitko, kam teď v zimě chodíte trénovat na běžecký pás, je dost z ruky. A jaro a běhání venku v nedohlednu. Možná je na čase pořídit si vlastní běžecký trenažér domů.

Číst dále

 

 

jak vybrat elektroskútr - motorkuJak vybrat elektroskútr

Přestalo vás bavit komplikované dojíždění do práce v přecpané MHD nebo spoléhání se na linkové autobusy, které vás z vesnice do nejbližšího města dopraví jen párkrát za den? Rozhodli jste se pro komfortnější řešení a pořídit si k těmto účelům ekologický a spolehlivý elektrický skútr?

Připravili jsme pro vás malého „nákupního rádce“, který vám pomůže zorientovat se v dostupných možnostech.

Číst dále

 

 

jak registrovat elektroskútrJak přihlásit elektroskútr

Máte už delší dobu v hledáčku svůj vysněný model nového elektroskútru, od jehož pořízení vás nyní dělí pár kliknutí na internetu či jedna návštěva prodejny?

Jen byste si před finální koupí přece jen rádi udělali 100% jasno v otázce, zda bude nutno váš nový stroj někde přihlašovat, registrovat, sjednávat na něj povinné ručení, nebo zda se v daném případě obejdete bez jakéhokoli papírování na úřadech?

Číst dále